Також підключусь, до подяки, отримав подарунок, все дуже смачно, дуже солодкі огірочки і помідори, ділюся з рідними і всі хвалять)
Справді смачні і як то кажуть, вкладайся в те, чим сам би користувався. То скажу, я би купував такі овочі, тому думаю питання додаткових інвестицій, вже вирішене:))


Lena

Company Name

Доброго всім дня! Минув рік з мого знайомства з токеном AGTI і майже рік з моменту їх придбання. За цей час дуже багато чого змінилось, крім одного – мого ставлення до проєкту. Однозначно це було правильним рішенням і я вірю в команду, яка працює над ним, вкладаючи багато сил для його реалізації. Завдяки AgroGloryTime Chat отримала багато корисної інформації ( не завжди знаходжусь в чаті, але за можливості перечитую всю інформацію,навіть, якщо не все розумію) , яка допомагає саморозвитку в різних сферах ( а особливо це стосується криптограмотності). Дякую адмінам та всім небайдужим, які завжди приходять на допомогу в різних ситуаціях: надсилають відео, необхідні посилання чи навіть виконують функцію p2p (якщо виникають проблеми в придбанні USDT). Павло та Дар’я для мене взагалі супергерої агробізнесу (кабачків та грибочків не знайшла). Де знаходять час на все – не розумію. А вчора я отримала подаруночок (у вигляді огірків та помідорів), який приїхав з Виноградово до Києва та ще й за один день! Все було в чудовому вигляді і овочі дуже смачні ( вже пригостила знайомих і вони оцінили смакові якості продукції ). Дякую за турботу про звичайних ( не маю велику кількість токенів) інвесторів, сил і великих урожаїв Нікого не агітую, але кількість токенів, що реалізується зменшується, тому хто ще не встиг , щоб не запізнився. Гарних усім вихідних

Доброго дня, коллеги инвесторы! Хочу поделиться впечатлениями от вчерашнего посещения нашего актива. Посещал его 1,5 года назад, год назад и вчера. Первое, что бросается в глаза это организация процесса- никто не шатается, не гуляет, все и всё на своих местах. Не увидел лишних затрат на операционную деятельность- всего достаточно. Одни теплицы убираются, большинство плодоносит, помидор и огурец вкусные. Удивила плантация кабачка и новое поле помидор… Готовится новая рассада к высадке. Отдельная благодарность нашим рабочим и управляющим- поверьте в 34 градуса на улице в теплице за 40 и влага… Очень трудный и кропотливый процесс. Урожай бережно снимают, сортируют, пакуют в новые коробки, которые, на секундочку, сами складывают и отправляют заказчикам. Везде порядок. Земля не гуляет. Котлы готовы на холода. Резервуар с водой для полива полон, коммуникации в работе. Одним словом – супер! Для себя подтвердил уверенность в проекте. Буду инвестировать дальше! Овощи на крипте- это очень серьёзно!!!

Добрый день, решил зайти и забрать дивиденды. Я в шоке. 25% от вклада получил) очень крутой результат!!! Так держать)
Сразу сделал реинвест

Мой личный фин результат по агротокенам на сегодня +165%. Тут все бонусы, рефералки и дивиденды. С сентября 2022.