СКАНДАЛИ З КРИПТОБІРЖАМИ. ДУМКА AGROGLORYTIME

Зараз піднято величезну хвилю паніки з приводу банкрутства LUNA, FTX, нібито проблем у BINANCE.

Що ж ми чуємо?

  1. Забирайте всі гроші з централізованих бірж, бо їх вкрадуть недобросовісні господарі
  2. Якісь силовики візьмуть за дупу господарів CeFi криптобіржі, і останні заблокують ваші гроші.
  3. Крипта це скам, річ у собі, непотрібна економіці, і скоро обвалиться.

Наша думка – криптобіржі, як CeFi, так і DeFi ВЖЕ перетворилися на аналог банків. Відповідно, вони повинні тримати на рахунках фізично тільки норматив миттєвої ліквідності (у банківській сфері він зазвичай дорівнює 0,1-0,2), а решта грошей має працювати і приносити вкладникам і господарям дивіденди та відсотки.

Неправильне, незабезпечене вкладення може призвести до краху будь-яку і CeFi, і DeFi біржу.
Володіти ж такою масою грошей і не інвестувати її в економіку – це рівень банків 10 століття, не пізніше. Історією показано, що банки – “це серця, що женуть кров в економіку” (Т.Драйзер)

Питання – в яку економіку повинні інвестувати криптобіржі?

Наша думка, що віртуальна економіка недостатня для диверсифікації ризиків. Так, соціальні мережі, ігри, метавсесвіти і багато чого іншого такого роду – речі, потрібні людям і такі, що прискорюють прогрес.

І все-так без підключення реального бізнесу всебічної забезпеченості не досягти, ІМХО. Так само як і великі банки вже давно обзавелися криптоативами, так і криптосистемам потрібен міст у реал. І ми створили його!

Створити реальну забезпеченість крипти і витягнути її для фінансування реального бізнесу – це серйозне і непросте завдання. Ми вирішили її в середині 2022 року, і на цьому етапі проєкту наша модель відповідає планам.

Тому наша думка – що частину криптомаси потрібно забезпечувати реальними бізнесом, тоді підуть усі заперечення, зазначені на початку тексту, криптосвіт серйозно стабілізується.

Чи вийде? Самим цікаво…

Купуйте токен AGTI зараз, на ранніх стадіях розвитку проєкту – і, впевнені, це буде одним із найвдаліших ваших вкладень, за виключенням, звісно ж, купівлі BTC у 2010-му і ETH у 15-му…

P.S. Стейблкоїни це теж банки з тими самими функціями але дещо іншою формою. Цікаво, що UST – децентралізований, але це не врятувало його від падіння.