Токенізації компанії

Що вам дає робота з AGTI

Ми в white paper виставляємо юридичні гарантії забезпеченості токена. Випускаються токени за ціною 5 центів. Що відповідає одній мільярдній частині вартості компанії на сьогодні. Протягом року-двох з моменту випуску ціна токена підвищується до найближчої перспективної ціни компанії, тобто приблизно до 30 центів і з цим токен виходить на біржу.

Особливості та переваги нашого токена:

Щокварталу на кожен токен виплачується прибуток компанії. Перший рік – 25%, другий 40%, це гарантований мінімум (від номінальної вартості токена). Далі гарантії щодо прибутковості токена знімаються, але очікувано не менше 30-40%. Від прибутку корпорації AgroGloryTime, отриманого від вкладених у токен коштів, 75% виплачується в рівних частинах усім токенам, які були куплені не пізніше кварталу, що передує звітному (за який виплачується прибуток).

Токени в кількості 100000 штук безумовно обмінюються на реальні 0.01% участі в компанії.

Крім того, сам токен, зі зростанням компанії, зростатиме в ціні.

Play Video
Play Video

Якщо програма успішно реалізується в зазначеному вигляді, і підприємство капіталізується до 100000$ за га, є плани купівлі додаткових земель як в Україні, так і в ЄС та інших країнах, з метою перетворення AGT на міжнародну корпорацію.

Історія про токенізацію компанії Sevlush Foods

У березні 2022 року, під впливом агресії РФ, наше підприємство стало свідком паливної кризи, яка призвела до втрати урожаю на суму понад 1 мільйон доларів. Для того, аби врятувати підприємство та почати залучати інвестиції з усього світу, компанія розробила унікальну модель токенізації агробізнесу. Ця модель, єдина у світі, вдало токенізує сільськогосподарський бізнес та вже продемонструвала свою успішність.  Токен AGTI активно розвивається, приносить дивіденди та збільшує свою ціну. Токенізація AGTI — це історія про перемогу в умовах викликів та невизначеності.

Що чекає на AGTI в майбутньому?

Після запуску першої версії інтелектуальної мережі AGTInw ми очікуємо на збільшення потреби в токені, після чого оптимально провести лістинг AGTI. Компанія AgroGloryTime планує провести лістинг токена AGTI на великій біржі у 2024 році. Очікується, що після лістингу ціна токена значно зросте. AGTI – це перспективний токен з високою прибутковістю. мінімальними ризиками та цікавими проектами. Позитивні оцінки дають Bloomberg, YahooFinance і Bitcoinist. Якщо ви шукаєте спосіб збільшити свій дохід і забезпечити собі фінансове майбутнє, то AGTI - це те, що вам потрібно. Приєднуйтесь до спільноти AGTI та станьте частиною майбутнього!