FAQ

Корпорація Agro Glory Time (AGT) базується на активах великого агрохолдингу – ВАТ АПГ “Закарпатський сад”, ТОВ “СЕВЛЮШФУДЗ” та інших компаній корпорації.На сьогодні (Q 2,3-2023) тепличний комплекс AGT використовує “стартові” площі – 25 га, з них 5 га закритого ґрунту і повна екологічна інфраструктура. Весь банк землі становить 2 000 га.Одна з ключових переваг – наявність доступної води, що критично важливо для агробізнесу. Просто поруч із сьогоднішніми угіддями протікає повноводна річка Тиса. Для інформації – історично ця місцевість так і називається – “Затисянщина”, тобто. “за Тисою/біля Тиси”
Напрями діяльності:
1. Вирощування тепличних овочів у власному тепличному комплексі
2. Вирощування овочів на відкритому ґрунті
3. У планах – грибне, рибне виробництво, інфраструктурні проєкти, промислова переробка та багато іншого…

Цілі компанії:

Одна з ключових цілей – капіталізація до 100.000$ за гектар, що не є “фантастичним” показником. При досягненні таких показників капіталізації, є плани подальшого розвитку та купівлі додаткових земельних угідь в ЄС, а можливо й інших країнах, з метою перетворення AGT (Agro Glory Time) на компанію міжнародного формату.

Плани компанії:

1. Розширення площ тепличного господарства

2. Розширення асортименту і набору сортів вирощуваних овочів

3. Вихід на нові ринки збуту

4. Одна з ключових цілей – досягнення фінансового показника капіталізації до 100.000$ за гектар

5. Реалізація “утилітарної функції токена” AGTInw, мета якої – підвищення вартості токена за рахунок додаткових технологій і рішень.

Токен корпорації AGTI – є першим у світі мостом між реальним бізнесом і крипто технологіями.

Технічні дані:

Адреса контракту: 0xE67feefC1c3C9725397a303B6Fcb5c099411e7b4

Десятковий токен: 0 (цілочисельний)

Назва: AGTI

Мережа: BSC (BEP20) Smart Chain

Загальна пропозиція: 1, 000, 000, 000, 000

Циркулююча пропозиція: 20, 000, 000

Максимальна пропозиція: 1, 000, 000, 000, 000

Вартість ( на 07.06.2023 р.) – 0.1209$

На це є кілька причин:

1. Висока швидкість транзакцій

2. Низька комісія мережі (на відміну від Bitcoin/Ethereum)

3. Прозорість транзакцій і комісій

4. Надійність мережі – вона підтримується найбільшою міжнародною крипто-компанією BINANCE.

Рекомендуємо використовувати їхню біржу BINANCE для купівлі токенів BNB (BEP20) і USDT (BEP20) – для вас біржа BINANCE надасть безліч варіантів введення фіатних коштів і найзручніші засоби для купівлі токенів BNB (BEP20) і USDT (BEP20)!

На даний момент (07.06.2023р.)

Продано понад 20 млн
Виставлено на продажу 30 млн

Та все правильно!

Також зазначу додатково – AGTI в кількості 100 000 одиниць безумовно обмінюються на реальні 0.01% участі в компанії (тобто за бажання ви зможете їх обміняти на реальні акції компанії).

Ще далекого 2011 року, не будучи знайомими з технологією Blockchain, яка вже діяла тоді, ми почали замислюватися (тоді ця ідея просто висіла в повітрі) про систему створення віртуальної вартості та генерації з неї нового типу віртуальних грошей і платіжної системи, що випливає з цього. Друге і третє питання на той момент уже були геніально вирішені С. Накамото у 2009 р., хоча світ сприйняв це рішення вже ближче до 2013 р. Питання ж генерації вартості й донині перебуває в зародковому стані. Так, є ігри та інші додатки, токени яких люди готові купувати, оскільки вони приносять їм користь. Але глобально, наприклад, біткойн і багато інших монет, по суті, просто розподілені динамічні таблиці. З моменту запуску В.Бутеріним смарт-контрактів, цими таблицями почали керувати децентралізовані програми. Виникли нові методи анонімізації, конфіденціалізації та безпеки. Але таблиці залишилися таблицями. Тепер же, за допомогою утилітарної функції токена AGTI ми запускаємо генерацію мережею вартості (у ширшому розумінні, ніж дає змогу дати блокчейн) у реальному світі, а саме, вартості створюваних ідей, знань і рішень.

Після опублікування ідеї ми сподіваємося на приплив як грошей (за рахунок купівлі токена), так і мізків (для того й вигадана реферальна програма, щоб доносити наші ідеї та знаходити прихильників по всьому світу). Відповідно, за час до зняття вестингу токена, ми розраховуємо на серйозне просування і по утилітарці. Коли вестинг буде знято, перший варіант утилітарки запустять, і розрахунки за ним будуть вестися якраз розблокованими AGTI.

Якщо наша ідея вистрілить і створить велике ком’юніті, а вартість у мережі реально генеруватиметься, то і вартість AGTI дуже значно зросте, ймовірність такого розвитку подій ненульова… Інакше утилітарною функцією користуватиметься обмежене ком’юніті. Найімовірніше, імовірний третій варіант – поступовий розвиток, поступове зростання вартості.

AGTInw – це інтелектуальна мережа, що відрізняється від нейромережі ШІ тим, що кожна людина зі своїм ґаджетом є там нейроном – учасником у чужих підсіях і творцем своїх. У разі розвитку такої мережі, вона дасть змогу вирішувати абсолютно неординарні завдання. А побутові завдання користувачів будуть вирішуватися на новому прецизійному рівні.

Публічний договір продажу токена (оферта): https://agroglorytime.io/django-media/ua/AgroGloryTimeTermsUa.pdf Документи компанії (прав володіння, реєстри, виписки, тощо): https://sevlushfoods.com/dokumenty/  Обидві компанії публічні, відкриті, їхні дані є у відкритих джерелах і державних реєстрах, у чому кожен може переконатися самостійно.
KYC обов’язковий, і він є! Вивчіть будь ласка оферту https://agroglorytime.io/django-media/ua/AgroGloryTimeTermsUa.pdf На сайті трьома мовами

Найчастіше питання і занепокоєння про збут. Але! 10 місяців на рік можна без проблем збути будь-який обсяг прямо з поля і за готівку. Відривають із руками і сваряться через чергу. Проблема, або скоріше, правильніше, завдання – це виростити великий обсяг у зимовий період, без тепла і світла, і не ватяні плоди, а органічні, гарного смаку і не отруєні шаленими дозами нітратів. У нас є збут і домовленості на “Столичному” ринку в Києві та в мережах! Але, ще жодного разу ми туди огірок не довезли) так як прямо з поля в холодний сезон – у нас дійсно черга з охочих забрати огірок. Аж до того, що рахують і лаються по кожній одиниці – коробці, хто скільки сьогодні забирає. Хочете вірте, хочете ні – але це реальність. Так само реальність і цей місяць липень – ціна впала до 1-3 грн і збути його було важко. На даному етапі частину забирали мережі, решту ми віддали як благодійність дитячим будинкам, лікарням, монастирям. Зберігати огірок не було сенсу, він парився і швидко пропадав. У планах – будівництво овочесховища в скелі під замком Нялаб. Тому, щоб мінімізувати витрати і збитки на хімію та робітників, ми дозбирали врожай і робочу силу пустили вже на підготовку теплиць до нового врожаю. Тепер ми вже пересіялися. Щоб увійти в ціну вже зі свіжим огірком, а не тільки дотягнути старий і почати прибирати. Такі ось справи.

По-перше, токен забезпечений акціями найбільшого приватного землевласника Закарпаття. Ви можете безперечно обміняти токени на акції.
По-друге, токен можна безумовно обміняти на товар корпорації.

Ну, і основне – агробізнес завжди прибутковий у довгостроковій перспективі. Короткострокові ризики ми диверсифікуємо. За два роки роботи фактичні виплати в середньому склали понад 45% річних – і це не межа!

Зворотного викупу не буде здійснюватися, готуємося до виходу на біржі тоді, можна буде продати