AGTI TEAM

Про Sevlush Foods

Ласкаво просимо до AgroGloryTime - української групи компаній, що перетворює мрії про ефективне та органічне сільське господарство в реальність. 

З 2020 року ми успішно приймаємо інвестиції та гарантуємо до 100% річних для наших інвесторів. А у 2022 році ми перші в Україні запровадили токенізацію реального бізнесу, роблячи кожен вклад важливим кроком у майбутнє сільськогосподарської індустрії.

Наша команда об'єднує кваліфікованих агрономів, інженерів, досвідчених фермерів та перевірених фахівців. Ми пишаємося тим, що є частиною української корпорації AgroGloryTime, яка базується на активах ВАТ АПГ "Закарпатський сад". 

Наші
засновники

1

Павло
Дробишев

Засновник

Павло Дробишев — засновник Agro Glory Time, людина з нетривіальним сприйняттям точних наук.  Має власні погляди на цілу низку базових визначень в теорії алгоритмів.

У 22 роки його роботи з обчислювальної математики отримали визнання на світовому рівні й були пізніше перекладені на 10 мов.

Далі Павло зосередився на фінансовому моделюванні. Його моделі привернули увагу інвесторів, і завдяки цьому в Україну було вкладено понад 100 мільйонів доларів із США та ЄС. Це був дійсно унікальний підхід до фінансових моделей. 

Павло розробив першу у світі успішну токенізацію реального бізнесу — агробізнесу, за моделлю AGTI. Цей проєкт привернув увагу світової спільноти до інноваційних фінансових технологій. 

На сьогодні Павло працює над проривним проєктом — розробкою інтелектуальної мережі AGTInw, яка поєднує штучний інтелект, блокчейн і доповнений інтелект. Він переконаний, що із запуском AGTInw токен AGTI перевершить біткойн та ефір за капіталізацією та ціною.

Дар’я Новгородкіна

Співзасновник

Дар`я не просто вирощує врожай, вона вдихає життя в AgroGloryTime. Вона – автор маркетингових ідей, творець рекламних роликів та відео. Її креативний підхід та нестандартні рішення перетворюють агрохолдинг на унікальний майданчик, де реалізуються проекти, що змінюють погляд на сільське господарство.

1s

0 ГА

полів

0 M2

приміщень

0 ГА

пасовищ

0 ГА

промплощ

0 ГА

рибних ставків

0 ГА

виноградників

0 ГА

САДІВ

0 ГА

ТЕПЛИЦЬ

Теплиці Sevlush Foods

Розігруємо екскурсії

Хто купив 20000 токенів у поточному місяці

У поточному місяці забезпечується безкоштовною поїздкою на підприємство з повним пансіоном! Від вас лише фотозвіт!

ЗМІ про нас

ТОКЕНІЗАЦІЯ РЕАЛЬНОГО БІЗНЕСУ ЗА ДОПОМОГОЮ МАЙНОВИХ АКТИВІВ: КЕЙС AGROGLORYTIME
Це тематичне дослідження адресовано тим, хто будує власну реальну бізнес-модель токенізації, а також тим, хто прийняв токени AGTI, зацікавленим у вивченні вартості такої покупки.
AGROGLORYTIME РОЗРОБИТЬ ГЛОБАЛЬНИЙ ГІБРИДНИЙ РОЗПОДІЛЕНИЙ ІНТЕЛЕКТ НА ОСНОВІ АГРО-ТОКЕНІВ
Київ, Україна, 20 квітня 2023 р. (GLOBE NEWSWIRE) — AgroGloryTime, український сільськогосподарський холдинг, оприлюднив свої плани створити мережу AGTIntelligence Network (AGTInw)...
УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ AGROGLORYTIME ПРЕДСТАВЛЯЄ ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КРИПТОІНВЕСТИЦІЙ
Як компанія, яка зараз займає керівне місце в індустрії криптовалют, AgroGloryTime із захватом оголошує про запуск своїх інноваційних рішень...

Блог

Knowarium. принципи нової гри

Гра імітує частину функцій майбутньої інтелектуальної мережі AGTInw, допомагаючи розібратися з певними нюансами налаштувань. Гра дозволить заробляти учасникам, а також…
ПАВЛО ДРОБИШЕВ: КОРОТКО І ВІДВЕРТО

ПАВЛО ДРОБИШЕВ: КОРОТКО І ВІДВЕРТО

ЧОМУ AGTI треба купувати зараз? Друзі. Модель токена AGTI довела свою життєздатність і рентабельність. Швидкий лістинг покаже оцінку нашого токена…