Афера з грантами

Або – крадемо на всьому!
Усі фермери, овочівники та садівники, дуже зраділи, дізнавшись, що обожнюваний уряд виділив стопітсот грантів по сім лямів гривень на розвиток теплиць, садів і переробки.
Преса співає і сурмить про назріваючий підйом сільського господарства в цих галузях. І малих сільгоспвиробників. І все це у воєнний час…
Нам, зрозуміло, таке фінансування було цікавим, тому ми вирішили розібратися, і зайшли на кухню, де варяться подібні ініціативи.
Зупинимося тут на тепличній програмі, решта точно такого ж плану – не сумнівайтеся, розбирайтеся – на нашому каналі вже є ці матеріали.
Отже, що пропонується. Ви подаєте заявку, де вас оцінюють і обирають за різними критеріями – чи не хропете уві сні, як із ким ділитеся ну тощо.
Далі, якщо вас обрали, кладете в банк на ескроу-рахунок 3 або 5 млн грн.
Далі. Отримуєте 7 або 5 млн на той самий рахунок.
Будуєте теплицю за конструкцією мінагрополітики на 2 га на зазначені 10 млн грн і працевлаштовуєте. Є підозра, що цю модель теплиць будуватимуть конкретні підприємства, зазначені ким треба.
50% від отриманої суми протягом трьох років має бути сплачено податками.
На 2 га теплиць працевлаштовуєте 40 осіб.
Таким чином, поклавши свої 100-150 тис. доларів, вас змусять купити в незрозуміло кого незрозумілий намет – тому що за 300 тис. доларів нічого іншого ви на двох гектарах не встановите. За ці гроші нереально побудувати працюючий тепличний комплекс на такій площі, тільки потьомкінське село. Теплиця – це далеко не тільки метал і плівка, а ще системи клімату, опалення, досвітки, теплого поливу, нульовий цикл ділянки, дороги, інфоастрцктра, теплотраса, краплинне зрошення, котельня і багато іншого… інакше нічого не виросте.
Туди ж працевлаштуєте цілий балаган людей. Сорок осіб!!! І потонете у виплаті податків – такий намет не дасть урожаю.
Усі в плюсах!
Господарство відберуть
БЕБ порушить кримінальну справу і посадить у в’язницю за нецільове, або розкрадання, або несплату.
40 нероб пару років поотримують зарплату, скільки у вас сил вистачить
Ну а ті, хто обнюхували вас перед грантом і виробники, так би мовити, теплиць (та їхні татусі) – добре нагріються.
АБЗАЦ
Ні вже, AgroGloryTime залучає чесні інвестиції і обійдеться без подібного сиру в мишоловці.