AGROGLORYTIME АНОНСУЄ БАГАТОРІВНЕВУ РЕФЕРАЛЬНУ ПРОГРАМУ

Воєнний час диктує свої умови – падіння ринку, блекаути, зниження інвестування за необхідності створення запасів і закупівлі додаткового обладнання. Але ж треба і нові проекти починати! Таким чином, для зростання проєкту в рамках моделі необхідні нові методи залучення фінансування.

Реферальна програма програма обрана виходячи з таких міркувань:

 • висока ефективність за помірних витрат
 • можливість донести нашу ідею і модель до всього світу
 • створення додаткового заробітку та пасивного доходу в наших овнерів, особливо в тих, хто має небагато токенів, але розуміє суть AGTI та має час для поширення інформації про наш проєкт.
 • за помірної роботи (півгодини на день) рефовода він створює собі за лічені місяці активний дохід близько кількох тисяч доларів на місяць і пасивний – кілька сотень доларів.
 • сам AGTI – революційний продукт, що базується на серйозному реальному бізнесі, отже, реферальна кампанія не перетвориться на піраміду, а матиме аналог MLM-компанії, що продає реальні й потрібні товари.

ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ

 1. Модель десятирівнева, негайно вигідна як рефоводу, так і рефералу
 2. Кожному гаманцю, що вже купив токен, присвоюється промокод.
 3. Той, хто купив токен на сайті agroglorytime.io автоматично такий промокод отримує.
 4. Покупець А, який під час купівлі токенів на сайті вказує промокод рефовода Б називається його “сином”, а Б називається “батьком” А.
 5. Той, хто купив (після зняття вестінгу AGTI) токен на біржі або P4P, отримує промокод під час реєстрації на сайті під час зняття дивідендів, під час чергової виплати, або повинен купити токен на сайті на символічну суму.
 6. Якщо всі токени з гаманця продані, гаманець все одно бере участь у реферальній програмі.
 7. Кожен промокод (гаманець) має категорію. За замовчуванням “промоутер”, після отримання на гаманець (точніше, приєднаний до нього реферальний рахунок, див. п. 8) загальної суми реферальних виплат у 10000$ його категорія автоматично змінюється на “майстер”. При досягненні суми реферальних виплат у 100000$ категорія автоматично змінюється на “гуру”. Agroglorytime має можливість змінити в алгоритмі зазначені пороги для категорій, а також присвоїти категорії гаманцям вручну.
 8. Порядок розрахунків усередині програми
 • Кожен гаманець має приєднаний реферальний рахунок, де відбуваються нарахування та перерахування реферальних коштів
 • У разі купівлі токена на суму x із зазначенням промокоду батька, син отримує на свій реферальний рахунок N% від x, і стільки ж – N% від x – перераховує на рефрахунок батька. N=1 (для промоутера), 2.5 (майстру), 5 (гуру)
 • Своєю чергою, батько передає дідові ½ від отриманого від сина, дід прадідові ½ отриманого від батька і так далі до гаманця того, хто не має батьків, або до 10-го предка.
 • Кошти з реферального рахунку можна зняти в будь-який момент у тому ж порядку, як забираються винагороди.

ДРУЗІ! Поки ми не завели цю програму в блокчейн, чекаємо запитань, зауважень, корекцій і порад у чаті!