AgroGloryTime: БЕЗКОШТОВНЕ навчання роботі з цифровими активами

Хочете стати частиною революційних змін у фінансах і розвитку людства?

AgroGloryTime, українська корпорація, що володіє 2000 гектарами земель на кордоні з Європейським Союзом, пропонує безкоштовне навчання роботі з цифровими активами.

Цифрові активи – це майбутнє, і AgroGloryTime хоче, щоб якомога більше людей дізналися про них і навчилися користуватися ними.

Компанія вперше у світі коректно токенізувала агробізнес, що дало змогу досягти неймовірного зростання ефективності.

Вартість 1 гектара використовуваної землі становить уже мільйон доларів, а відсоткова ставка на інвестицію у власний токен AGTI сягає 60-70% за рік!

AgroGloryTime прагне довести всі свої 2000 гектарів до такого ж рівня ефективності та стати лідером в інтенсивному землеробстві Європи.

Компанія також працює над створенням першої у світі інтелектуальної мережі AGTInw, яка змінить спосіб створення знань і цінностей через розподілені обчислення.

AgroGloryTime вірить, що майбутнє людства пов’язане з розподіленими обчисленнями, і хоче вивести Україну на передній план цих революційних змін.

У зв’язку з цим, компанія запускає програму навчання в телеграм-групі.

Навчання абсолютно безкоштовне, а матеріали групи і пряме спілкування з фахівцями доступні всім охочим, кожен може поставити запитання і отримати кваліфіковану відповідь!

Приєднуйтесь до AgroGloryTime і станьте частиною майбутнього!

Посилання на телеграм-групу:

https://t.me/AGTI_HELP