AgroGloryTime капіталізує землю до фантастичного МІЛЬЙОНА ДОЛЛАРІВ ЗА ГЕКТАР

AgroGloryTime капіталізувала частину своєї землі про вартість в ОДИН МІЛЬЙОН ДОЛЛАРІВ ЗА ГЕКТАР
Подальша токенізація дасть змогу так капіталізувати всі 2000га!

Одне з багатств України – це її земля. Найбільші чорноземи планети дозволили Україні довести виробництво олійних і зернобобових культур до фантастичних ста мільйонів тонн!

Ну здивування, ринкова вартість найдорожчого гектара найродючішого українського чорнозему становить менше однієї тисячі доларів!

Це пов’язано з хижацькою експлуатацією та виснаженням земель олігархічними агрохолдингами, адже ціна гектара в Європі доходить до 100000 доларів…

AgroGloryTime – українська корпорація, що має у власності понад 2000 гектарів землі на самому кордоні з Угорщиною та Румунією
Землі компанії – вулканічні супіски та суглинки. І за родючістю їм далеко до чорноземів, зате багатий мінеральний склад дає змогу вирощувати дуже смачні та корисні овочі.

Однак, AgroGloryTime вдалося капіталізувати землю до вартості в 1 мільйон доларів за гектар, і ви зараз зрозумієте, яким чином:

Візьмемо частину комплексу – 5 теплиць огірків з інфраструктурою та комунікаціями, це приблизно 0.9 га; у теплицях сучасна термосна ізоляція, автоматика та інші сучасні рішення; конструкція і споруда теплиць – авторські
Шість місяців на рік збирається врожай, з огляду на сезонність та інші моменти – середня річна врожайність показаних п’яти теплиць – 100 тонн, або, в середньому, 5 мільйонів гривень, при цьому річних витрат приблизно один мільйон двісті тисяч гривень.
І ось, менш ніж один гектар землі приносить стабільно 100 тисяч доларів на рік!

Виходячи зі стандартного для галузі мультиплікатора 10 на річну прибутковість – отримуємо оцінку щонайменше одного мільйона доларів вартість гектара в AgroGloruTime!
Таким чином уже капіталізовано всього лише 25 гектар землі з 2000. І тепер корпорація випустила свій токен AGTI для залучення коштів і подальшої екологічної та органічної капіталізації своїх земель!
Земля України – воістину дорогоцінний алмаз, і корпорація AgroGloryTime вважає, що різцем для цього алмазу повинен служити токен, що перетворює алмаз на діамант величезної вартості!