AGTI – ваша головна інвестиційна мета сьогодні! Якщо ви хочете заробляти гроші, то наш токен – це те, що вам потрібно.

Згідно з Forbes, середня прибутковість нерухомості або акцій становить 6% річних, за максимальної прибутковості в 10%. Але як щодо банківського депозиту в нормальній валюті? Цей варіант приносить до 1% річних, що є набагато менш вигідним вибором.

Можна, звичайно, піти на ризик і вкластися в депозити в гривнях, які можуть приносити до 15% річних. Однак, є два ризики, пов’язані з цим вибором. По-перше, гривня може впасти у два-три рази. По-друге, банк може непередбачено збанкрутувати, що залишить вас без грошей.

Наш токен AGTI ідеально підходить для тих, хто шукає високу прибутковість і мінімум ризиків. З квартальною виплатою на один токен у розмірі $Р, ви можете очікувати коливання ціни токена на біржах від $40Рдо $400Рза середнього котирування в $70*Р (відповідає 6% річних).

Це гарантований спосіб заробити більше грошей, ніж при традиційних варіантах вкладення, без зайвих ризиків. Вкладіть в AGTI просто зараз і почніть отримувати прибуток, на який ви заслуговуєте.

Приклад:

За 1 квартал AGTI виплатив $0,005 за кожен токен. Це означає, що очікувана середня ціна на біржі за цей квартал становить $0,35 за токен (тобто 70 * 0,005), у той час як ми продавали токени за ціною $0,073 на кінець року 2022 – майже в 5 разів дешевше!

Ми цінуємо нашу політику недооцінки AGTI, оскільки це допоможе збільшити його вартість на біржі в міру його зростання і розвитку.

Крім того, ми працюємо над розробкою інтелектуальної мережі AGTInw, яка, за оцінками Bloomberg, додатково підвищить попит на токен.

Також ми запускаємо Р2Е гру, пов’язану з агробізнесом AgroGloryTime, де AGTI використовуватимуть як нативну валюту.

Один із наших головних підходів – система стримувань дампа, яка дасть змогу обмежувати випуски та виведення токенів смарт-контрактами, стейкінг, DAO – і зменшує можливості різкого та необґрунтованого зниження ціни AGTI на біржі.

Бізнес AgroGloryTime постійно зростає і капіталізується, а поквартальні виплати поступово зростають, разом зі зростанням ціни токена.

Коливання можливі, але ми гарантуємо стабільне зростання курсу AGTI і виплат дивідендів завдяки синергії агробізнесу та AGTInw, а також використанню антидампових заходів.