ХВИЛЮЮЧІ ПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

1 Наскільки критичним є відхилення від дорожньої карти і фактичного розвитку проєкту?

Не дуже критично – дивіденди можуть коливатися, але зростання буде, бо землі багато, ділянка стратегічна у нас!

2 Буває всяке, якщо ми так і не зможемо набрати необхідну кількість ком’юніті, що буде?

Ком’юніті, це для додатка AGTInw – не наберемо до нового року – наберемо пізніше, поки що зростання за планом, упевнений, що і 30000 скоро буде, просто гроші не в маркетингу, а в землі)

3. не буде бичачого тренду найближчі 2, 3, 5 років, … як це відіб’ється на розвитку проекту, виплаті дивідендів, виході на біржу?

Дивіденди від роботи залежать, а земля і теплиці завжди прибуток приносять – можуть бути відхилення, але це ж нормально; так, ми і намагаємося все диверсифікувати; ось війна і ядерка це небезпека – але тут від нас не залежить(

4. Якщо з якихось причин зупиниться приплив нових інвестицій, що буде з проєктом і тими, хто став інвесторами?

Взагалі немає зв’язку – гроші вкладені й працюють – менше інвестицій – просто повільніше зростатиме проєкт, ну і дивіденди та ціна повільніше зростатимуть

Хоча, я тільки планую на США виходити, у нас. 90 відс Україна інвестувала поки що, думаю все нормально буде

5. Припустимо, з якихось причин помирає ринок криптовалют (жорсткі закони, поява чогось альтернативного, привабливішого та перспективнішого,…), чи буде проєкт переходити на нові способи залучення інвестицій для подальшого розвитку?

Так, ми ж цілком привабливі і токени будуть відповідно як частка йти як і обумовлено

6. Ну, і наскільки проєкт і його подальший розвиток, виконання зобов’язань перед інвесторами залежить безпосередньо від тебе і Даші? Я маю на увазі, якщо щось трапилося з тобою або Дашею (забрали на фронт, позбавили свободи, проблеми зі здоров’ям або найстрашніше)

На жаль, поки що на 100%, коли реально залучимо мільйонів 15$, ми поступово на корпорацію з менеджментом стандартним перетворимося. Але зараз це нерентабельно – весь прибуток на менеджмент піде. Самі хотіли б тільки вказівки роздавати та звіти слухати)

А забезпечення – акції та землі – від нашого життя не залежать – є оферта і за нею їх реально отримати!

7. Я – людина відкрита, мене насторожує і лякає, як інвестора, деякі моменти. Чому прибутковість з теплиці 50/50, а з токена 75/25, чому прибутковість з теплиці 35-55%, а з токена більше, при тому що чимала частина ще й на рефералку йде?

Тому що токен бере участь у всьому бізнесі компанії, а наприклад з полів рентабельність набагато вища, але вкладення менші. Токен зростає, як акція, з ростом компанії, а теплиця як була, так і є, не росте і не падає, хоча капіталізація за рік у нас майже втричі зросла, за рахунок нових полів. Перспективне грибне господарство взагалі дуже рентабельне буде за рахунок підземелля і постійної вологості та температури.

8. У чому різниця? – що там, що там потрібно віддавати частину прибутку з одного й того самого бізнесу.

Бізнес різний – теплиця це теплиця, а все господарство це все господарство

9. Чому стала не цікава позика?

Тому що ми так вирішили – ВСЕ, ЩО РОБЛЯТЬ БАНКИ – БАНДИТИЗМ І ОБМАН, ми від цього відмовилися!

10. Ти говориш про майбутнє в токені, але моя думка, що майбутнє підприємства, а ти насамперед думаєш про майбутнє підприємства, у залученні інвестицій і грамотному їхньому освоєнні, і не важливо, надійшли кошти від купівлі токена, чи то позика, чи то співвласність теплицею, грибницею, рибним ставком,…

Важливо!

Токен це як акція. Зростає, дохід нараховується автоматом і це зручно плюс залучення грошей з усього світу

Позики ми вже не беремо і не плануємо на цьому все.

11) Я, припустімо, не готовий великі гроші інвестувати через купівлю токена і планував диверсифікувати ризики: частина в купленому токені, частина в позиці і, можливо, увійти в теплицю.

У теплицю – будь ласка. А куди не готовий, то й не треба.

Хоча моя впевненість, що токен буде десь по 2$ ліститися – але це справа твого аналізу та інтуїції – я точно обійдуся від інвестицій, зроблених у невпевненості.

12 Знову ж таки повторюся, ті, хто купили токен по 3 центи, як ти кажеш, матимуть у перспективі 5 і більше центів прибутковості за квартал, що понад 500% річних, звідки братимуться ці гроші?

Колись чувак продав 10 відсотків Apple за 1000 доларів. Зараз ці акції коштують 50 млрд – звідки взялися ці гроші? Вивчи модель токена, та й узагалі економіку почитай.

11. але при цьому позика під 50% річних не цікава, як так?

Уже відповів

12. Чим ви опалюєте? Мені цікава як ви побудували систему токенів. Перший раз бачу це в тепличному бізнесі. Дуже цікаво

1. Дивіться одна теплиця 1000 кв м – 200 світильників по 200 доларів це 40000$
Та електророзводка ще 5000. Далі один світильник жере 200 ват всього вийде 40 кВт на одну теплицю! Це електростанцію на комплекс треба ставити і не сонячну! Опалювали раніше пелетами, але перейшли на дрова – так вигідніше. На одну теплицю треба мати до 250 кВт тепла

2. Ну а токен – своя розробка – одним словом не розповісти – розбирайтеся в моделі
Нікому у світі більше агротокен не піддався: А наша модель успішно працює

Чекаю нових запитань))) в чат t.me/AgroGloryTime_chat_ua