Концепція розвитку AgroGloryTime

В умовах війни важливий і тил, тому хочу навести як приклад відносно успішної роботи та планів розвитку компанії AGT під час війни та після перемоги.

Концепція розвитку AgroGloryTime
Інвестиції в майбутнє! Реальність! 100% річних і вище в живому агробізнесі України!
Дивіться sevlushfoods.com – документи і статті та новини на каналі https://t.me/s/AgroGloryTime

Важко, дуже важко, було братися за цей текст. Але – необхідно. З огляду на стресові умови та останні події довелося суттєво переосмислити наші принципи розвитку, те, до чого ми йдемо.
Адже наше завдання, в умовах суспільної турбулентності зберегти і розвинути наші принципи – екологічності, інноваційності та органічності, стабільності, рентабельності, прозорості.
Почнемо з об’єктивних реалій.
Війна, паливна криза, економічна криза змушують замислитися про диверсифікацію ризиків, формування стійких ресурсних і грошових фондів, зниження собівартості продукції…
З іншого боку, є і плюси – наша ділянка, примикаючи до кордонів Угорщини та Румунії, набуває стратегічного значення, а продовольча криза, що настала, істотно збільшує нашу рентабельність і ліквідність.
І перше, що необхідно, це збільшення інвестиційного портфеля шляхом залучення інвесторів з усього світу як у фіатних грошах, так і через криптоінвестиції.
З огляду на зростаючий інтерес і симпатію до України, зараз саме час цим зайнятися, сконструювавши базову модель нашого розвитку.
Зараз кожному інвестору зрозуміло, що після закінчення війни в Україну за лінією міжнародних організацій і приватно буде залито величезну кількість грошей, що робить інвестиції сюди максимально привабливими.
Зі свого боку ми маємо оперативно підготувати низку рентабельних проєктів для фінансування, підготувати схеми фінансування і виведення коштів, забезпечити впевнену і прозору роботу компанії у воєнний період.
Про які ж проєкти йдеться?
Зупинимося спочатку на тих, що працюють і описані вже на сайті sevlushfoods.com і на каналі https://t.me/s/AgroGloryTime

 1. Загальне фінансування під відсотки. Ми починали зі 100% річних на початку 20-го, потім знизили ставку до 75 і далі зупинилися на 50. Однак у зв’язку з екстреними обставинами знову підняли ставку до 100 (до 01.06.22), далі знизимо до 75 (до 01.09.22) і далі повернемося до 50. Ми вже два роки успішно працюємо з таким фінансуванням, вкладники задоволені. Однак цей інструмент нам здається застарілим і ми плануємо поступово перевести його на крипто, про що йтиметься далі.
 2. Купівля теплиці. На наш погляд ще більш забезпечений проєкт. До 100% річних, цифра реальна, вже два сезони відпрацювали.
  Відмінна забезпеченість, рентабельність і можливість виходу. Зараз побудовано 20 теплиць і кількість збільшуємо, але план до 200-300 штук, тож можливість інвестування відкрита. Ми самі розробляємо і вдосконалюємо конструкцію, з кожною новою теплицею стабільність роботи, економічність, врожайність зростають.
 3. Проєкт щодо грибів і сховища. Рентабельність обіцяє бути ще вищою, забезпеченість – співволодіння унікальним скельним сховищем. Мінус – запуск проєкту не раніше, ніж наприкінці 2023 року.
  Але наша ділянка землі у 2000 га дає змогу вести ще нові проєкти, які зараз тільки розробляються:
 4. Митна інфраструктура поста Хижа, кордон із Румунією.
  Наші поля безпосередньо прилягають до митного посту, тимчасово закритого. Усі вантажні пости на західному кордоні України перевантажені, тому наш проєкт істотно розвантажить логістику України. А сучасна інфраструктура зробить його максимально рентабельним і забезпеченим.
 5. Переробка плодоовочевої продукції.
  Компанія має у своєму розпорядженні велику кількість промислових майданчиків, які планує використовувати для сучасної переробки – шокове заморожування, біодобавки холодної обробки та інше.
 6. Інші проєкти.
  Ми маємо цілий пакет пропозицій щодо вирощування та переробки різноманітних культур, побудови екопарку та еко-поселення.

У міру надходження цільового або загального фінансування буде розроблено і запущено ці проєкти.

Шляхи фінансування.

 1. Нами вже подано на репарацію з РФ 15 млн. доларів. Не викликає сумніву, що ця сума буде отримана, але, мабуть, нескоро.
 2. Участь у міжнародних програмах з подолання продовольчої кризи. Ми вже подали на програму ООН 60 млн. грн., а найближчим часом очікуємо й інших можливостей для державної та міжнародної підтримки.
 3. І, звичайно, приватні інвестори. Ми вже два роки успішно і взаємовигідно працюємо за програмами, зазначеними на початку статті. АЛЕ! Зараз, з огляду на всесвітнє співчуття, симпатію та інтерес до Українського бізнесу, відкрилося вікно можливостей залучення грошей з усього світу. І, зберігаючи поки що схеми з ф,3іатними валютами, вважаємо за необхідне і навіть термінове перехід на криптофінансування, про що зараз розповімо докладніше.

Плановане криптофінансування.

Переваги для нас – жодних формальностей, автоматизована виплата, менша сума входу, інвестори з усього світу та у значно більшій кількості, наша стабільна та прибуткова робота при всесвітньому висвітленні напевно допоможе знайти великих міжнародних інвесторів для здійснення окремих спільних проєктів.

Переваги для інвесторів – висока рентабельність, забезпеченість криптоактивів реальним бізнесом, товаром, землею, нерухомістю.

Наші криптопрограми.

 1. 35% річних за доларом з помісячною виплатою відсотків. Інвестор вносить на гаманець від 100 доларів за курсом Бінанс у крипті й отримує виплати. Програма в стадії тестування і підготовки до виходу.
 2. Токенізація компанії. Ми в white paper виставляємо юридичні гарантії забезпеченості токена. Випускаються токени за ціною 10 центів. Що відповідає 0,000002% вартості компанії на сьогодні. Протягом року з випуску в міру попиту або за графіком ціна токена підвищується до найближчої перспективної ціни компанії, тобто до 30 центів і з цим токен виходить на біржу.
  Особливості та переваги нашого токена –
  а. Токени в кількості 100000 штук безумовно обмінюються на реальні 0.1% участі в компанії.
  б. Щорічно на кожен токен виплачується прибуток компанії. Перший рік – 25%, другий 50%, третій – 40%, це гарантований мінімум (від початкової вартості токена). Далі гарантії щодо прибутковості токена знімаються, але очікувано не менше 30-40%.
  в. Крім того, сам токен, зі зростанням компанії зростатиме в ціні.

Висновок.
Якщо програма більш-менш успішно реалізується в зазначеному вигляді, і підприємство капіталізується до 100000$ за га, є плани купівлі додаткових земель як в Україні, так і в ЄС та інших країнах, з метою перетворення AGT на міжнародну корпорацію.