Пасивний дохід, можливості та небезпеки

У цій статті спробуємо коротко описати плюси і мінуси джерел пасивного доходу.

1.Купівля нерухомості зі здачею в оренду.

Основний ризик – це падіння вартості нерухомості та оренди. Основний плюс – на підйомі ринку зростає як вартість об’єкта, так і вартість оренди. Висока надійність. Мінуси – низька (1% річних) прибутковість. Багато метушні.

2. банківський депозит.

В Україні – удавана надійність і вигідність. До того моменту, поки банк не сказав вам “чао”, і ви нікому нічого не доведете. Висока ліквідність. Але вже краще покласти депозит кудись в Емірати, прибутковість там нижча – 1% зате не пропаде, не забере податкова, і це буде ваш маленький запасець.

3.Купівля землі.

Вартість зростатиме в перспективі. А ось, щоб отримати дохід просто зараз – треба багато працювати і вкладати. Низьколіквідно і трудомістко. Але якщо попрацювати, то до 500% річних витягнете. Ризик невеликий.

4. хедж-фонди, форекси, біржові спекулянти.

Якщо влазити в цю справу, то тільки із серйозною американською компанією. Є шанс на високий дохід, і на програш теж є. Непогано показано у фільмах “Вовк з Волл-стріт” і “Мільярди”. Якщо говорити про їхніх українських “колег” – не рекомендуємо. Ніхто там нічим не торгує, під приводом “гри” вам сформують виписку з поступовою втратою ваших грошей. І все. Перевірено. Кажете, хтось у плюсі? – Можливо. Ризикуйте. В Америці. Ліквідність хороша. Прибутковість від -100% до +500!

5. Купівля акцій відомих компаній і відомих криптовалют.

Трохи ризиковано, але й дуже цікаво. Важливо чуття. Прибутковість – від повного програшу до дуже високої. Купив би біток у 2010-му… Ліквідність хороша.

6. Фінансові піраміди та інші хайпи.

100% вас обдурять, крім випадків, коли ви близькі до інсайдерів. Так, іноді комусь вдається заробити, але це скоріше виняток, ніж правило.

7. Кредитні спілки.

Ну, хороша кредитна спілка – можливо, оптимальне рішення. Швидка ліквідність, непогані відсотки. Щоправда, в Україні високий валютний ризик. На жаль, багато випадків банкрутства таких установ – не вгадаєш.

8.Венчурні інвестиції – шикарна річ….

У Японії, Америці тощо. У нас наші вчені суцільне шахрайство. Говоримо відповідально, оскільки наш засновник багато років працював експертом у різних патентно-інвестиційних венчурних фондах у Києві (називати не будемо). І від його послуг швидко відмовлялися, оскільки мета господарів фонду – задурити інвесторам голови різними патентами, сертифікатами, випробуваннями, а не дати об’єктивну оцінку шарлатанам. Потім знімаються вершки, а інвестори в програші. Жодного “винаходу” за всі роки наш засновник не прийняв! Після його звільнення в деякі ці “досягнення” вкладалися гроші інвесторів і…. благополучно зникали з найпристойніших причин. Тож – клас, але не у нас!

9.Прямі інвестиції.

Якщо говорити про чесний, прозорий бізнес – то, мабуть, це рішення. Висока прибутковість за хорошої надійності. Якщо говорити про SevlushFoods – ліквідність у нас поки слабка, у нас немає можливості (поки що) заздалегідь викуповувати свої зобов’язання, хоча їх можна за необхідності продати третій особі. Зате яка рентабельність – 100% річних!

Наша ділянка землі – найбільша приватна компактна ділянка на кордоні з Європейським Союзом. (2062 га.)

Щоб його якісно капіталізувати, потрібні великі кошти.

Тому ми шукаємо тих, хто свідомо готовий вкласти гроші в рентабельне агровиробництво.

Це дасть нам змогу згодом вивести об’єкт у число лідерів садівництва України, і впровадити сучасні агротехнології:

-органічні теплиці,

-крапельне зрошення,

-глибоке перероблення продукції,

-дотримання екологічності виробництва та органічних стандартів землеробства.

Саме таку продукцію майже необмежено і за хорошою ціною споживає Європейський Союз.

І надійність – все робиться у Вас на очах, і це забезпечено величезним запасом основних засобів.

Ми відкриті до співпраці – не давайте шахраям і фінансовим посередникам наживатися на вас!

(С) SevlushFoods.com

“Глобальна мета проєкту – монетизація і капіталізація ділянки до рівня Голландії