Перший ювілей AGTI

Рівно рік тому, 15 серпня 2022 року, українська корпорація AgroGloryTime розпочала продаж дохідного токена AGTI. Токен був юридично забезпечений 50 мільйонами доларів власних активів корпорації, і його метою було забезпечити власникам токена стабільний дохід від вирощування овочів у теплицях.

Незважаючи на скептицизм декого, проєкт AGTI виявився успішним. За перший рік ціна токена зросла більш ніж утричі, а власники токена отримали дивіденди в розмірі близько 80% річних.

Успіх AGTI зумовлений низкою чинників. По-перше, корпорація AgroGloryTime має великий досвід у вирощуванні овочів у теплицях. По-друге, теплиці корпорації розташовані в Закарпатті, де м’який клімат і родючі ґрунти ідеально підходять для вирощування овочів. По-третє, корпорація використовує передові технології для вирощування овочів, що дає їй змогу отримувати високі врожаї з мінімальними витратами.

Наразі корпорація AgroGloryTime продовжує розширювати свої операції. У планах компанії побудувати нові теплиці, збільшити асортимент продукції та запустити гру P2E, у якій кожен учасник зможе заробляти реальні гроші, моделюючи реальну роботу бізнесу компанії.

Перший ювілей AGTI – це час підбиття підсумків і постановки нових цілей. Корпорація AgroGloryTime впевнена, що надалі проєкт буде тільки розвиватися, а власники токена AGTI отримають ще більше прибутку.

Дякуємо всім за довіру та участь у проєкті!

Якщо ви ще не купили токен AGTI, зараз саме час зробити це. Токен недооцінений, і його ціна має всі шанси зрости в кілька разів у найближчі роки.

Не повторюйте помилки, якої багато хто припустився, не купивши біткойн по 30 центів. Купіть токен AGTI сьогодні, і поїдьте в першому класі поїзда в майбутнє під назвою AGTInw!