Техзавдання на токен

Загальна інформація щодо проєкту:

Блокчейн: BSC
Склад проєкту: токен BEP-20, контракт crowdsale+vesting, контракт і бекенд для роздачі usdt, сайт для продажів і таврування токенів, а також той, що містить інформацію про проєкт, лайтпепер (2-3 сторінки) + переклад англійською.
Токен AGTI

Ім’я: АГТІ
Символ: AGTI
Decimals: 0 (Це означає, що купувати/трансферити і будь-які інші операції можна буде проводити тільки з !цілим! токеном. 0.1, 3.5 тощо не допустимі).
Burnable: yes (спалювати може тільки овнер токена, холдери не можуть) Mintable: no
Загальний запас: 1 000 000 000
Allocation: 50/50 на 2 адреси, які надасть замовник.
Crowdsale + vesting

Кількість токенів до продажу заздалегідь невідома, так само як невідома заздалегідь ціна. Механіка буде така: овнер переводить токени зі свого гаманця на контракт краудсейлу і продажі доступні, поки є непродані токени на контракті. Далі овнер може поповнити ще контракт токенами, якщо захоче, і продовжити продаж. Має бути можливість вивести непродані токени в будь-який момент. Овнер у будь-який момент може змінити price.
Продаж буде за токени USDT https://bscscan.com/token/0x55d398326f99059ff775485246999027b3197955 Але має бути можливість змінити або додати спосіб оплати.
Усі продані токени не падають одразу на гаманець покупцеві, а залишаються на контракті. З’являється запис про те, що адреса X купила Y число токенів. Коли овнер викличе функцію “дозволити зняття”, тоді юзери зможуть затаврувати свої Y токенів. Якщо юзери купують токени після того, як овнер викличе функцію “дозволити зняття”, то вони переказуються юзеру відразу ж.
Овнер може вносити записи про покупців у контракт, щоб ці покупці змогли потім забрати AGTI токени. Цей функціонал буде використовуватися для внесення покупців за “готівку” або користувачів, яким токени дісталися безкоштовно в рамках bounty програми.
У користувачів є можливість обміняти AGTI токени на акції. Обмін відбувається переказом AGTI на адресу замовника і подальшим переказом акцій на брокерський рахунок (ПОЗА БЛОКЧЕЙНОМ). Це відбувається за попередньою домовленістю із замовником. Якщо токени перебувають у вестингу, але користувач хоче обміняти їх на акції, має бути передбачений такий функціонал: Овнер вносить користувачів, які зможуть придбати акції, у “вайтлист”. Таким користувачам буде доступна функція “відмовитися від N числа токенів”. Користувачі будуть її викликати, і з їхнього запису про покупку відніматиметься ця сума і спалюватиметься. Користувачі надаватимуть замовнику цю транзакцію як підтвердження оплати акції, і для подальшого отримання акції на свій рахунок.
Роздача USDT

Усі холдери AGTI нагороджуються USDT раз на 3 місяці. Має бути можливість замінити USDT на інший стейблкоїн у разі потреби. На контракт роздавальник овнер переводить N-кількість USDT для роздачі в цьому кварталі. USDT діляться між холдерами пропорційно володінню AGTI токенами. Поки всі токени перебувають у вестингу, холдери відомі і USDT розподіляються між ними. Коли токени будуть у вільному обігу, то для того, щоб отримати USDT, користувачі мають зареєструвати свою адресу гаманця, на якому перевірятиметься баланс. Вікно для реєстрації буде відкриватися за 7 днів до роздачі USDT. ВАЖЛИВО: Прибуток за звітний квартал нараховується тим токенам, які первинно були продані в попередньому до звітного кварталу і раніше того. На продані первинно у звітному кварталі прибуток не нараховується. Інакше всі будуть купувати в останні дні кварталу.