Як же ми будемо реалізовувати лістинг AGTI на біржі?

Проєкт AGTI довів свою серйозність і стабільність, і вихід на біржу у 2024-му буде логічним і очікуваним кроком, який прогнозовано розвине проєкт далі.

Зараз ми проводимо переговори з низкою бірж, на приблизно на другому рівні за величиною. Якщо у нас вдало пройде рекламна кампанія в Америці, то ми говоритимемо і з біржами першого рівня. Мова тоді піде про сотні тисяч доларів на вхід, якщо не мільйон! Але ми все це будемо вирішувати спільно з ком’юніті.

Які заходи ми зараз готуємо, щоб старт на біржі не був провальним?

Перше, що абсолютно необхідно, це обмеження емісії за часом. Ми приблизно вже розробили обмежувальний алгоритм, тобто, хоч у нас і мільярд токенів, ми не зможемо їх одразу продавати. Будемо виставляти певну кількість токенів на краудсейл у певний час, і спочатку така кількість зростатиме, а потім поступово зменшуватиметься, як у біткойна і виходитиме на нуль за багато років. Ця забезпечить довгострокову стабільність.

Далі, ми не хочемо, щоб у період, коли всі наші члени ком’юніті, або майже всі, почали вивалювати на біржу на пампі по два-п’ять доларів, наші токени, куплені за копійки, частина, стають мільйонерами, а потім, таким чином, курс задампят майже до нуля. У нас цей токен з абсолютною цінністю, для подібного не призначений, тому ми однозначно видамо часткові обмеження на продаж AGTI на певний час. Це буде другим фактором, який допоможе нам керувати ціною нашого токена.

Наступним важливим фактором є створення інтелектуальної мережі, яку я вже майже сформував у своїй голові. Щойно ми запустимо цю мережу, вона поступово самоорганізовуватиметься. У цьому весь сенс, схожий на розвиток мозку ембріона. Починає одна клітина, потім відбувається її поділ, вона реагує на виклики і, врешті-решт, вона перетворюється на мозок людини. У нас буде аналогічна ситуація, де ми збільшуватимемо кількість обчислювальних потужностей і AGTIнейронів, які самоорганізовуватимуть інтелектуальну мережу. А AGTI – необхідний для роботи з нею – таким чином зростатиме потреба в токені при обмеженій пропозиції.

Так само буде запропонована цікава гра саме про наш агробізнес Р2Е – ескізи вже є, почнемо з мультика. Це теж попит не токен! І просування!

Ще однією ідеєю є створення DAO з наглядовою радою, в якій 20% усіх токенів буде відведено як резерв захисту овнерів. Це DAO буде забезпечувати страховку ризиків дампа токена, утримувати великих власників і страхувати дрібних власників, як наглядова рада для акціонерів. Для того щоб зробити свій внесок у DAO, необхідно буде застейкати AGTI саме з метою участі в DAO під невеликий відсоток. DAO вирішуватиме, які коїни і токени закупити в забезпечення AGTI, ну й інші питання управління ризиками. У результаті збільшуватиме додаткову ліквідну забезпеченість токенів, що також підтримуватиме їхню вартість.

Ми запустимо також просто механізм стейкінгу, під хороший відсоток – який змінюватиметься, щоб додатково знизити кількість токенів до виходу на біржу, щоб перешкодити продажам токенів за низькою ціною. Це буде реалізовано на нашому сайті, і ви зможете забрати свої токени через рік або кілька місяців з бонусом.

Будь ласка, доповніть списком пропозицій, як можна зміцнити і поліпшити цінність токена. Я хотів би доповнити, що ми активно працюємо над алгоритмами і плануємо запустити наш токен на біржі, можливо, 1 квітня або 1 липня 2024-го, якщо не буде проблем із бичачим ринком. Ми повинні виходити на ринок вигідно і закріпитися там.

Також ми просуваємося в Україні і наша реферальна програма працює добре.

АЛЕ!!!

Нам потрібна допомога в залученні інвестицій в Україну, нашу бідну країну, і особливо з найбагатшої країни – США. Ми шукаємо маркетологів та інші можливості просування продажів AGTI в США. Ми вже довели, що наш проєкт працює і ми маємо нормальні дивіденди. Однак, ми повинні продовжувати рухатися вперед, щоб стати світовим проєктом. Ми потребуємо вашої допомоги та порад, щоб досягти нашої мети. Без цього ми будемо буксувати, а ми бажаємо досягти максимального успіху. Тому, підключайтеся, хлопці, ви нам дуже потрібні.