AGROGLORYTIME ПРЕДСТАВЛЯЄ DAO І ПРОЦЕНТНИЙ ТОКЕН, ПІДТРИМАНИЙ АГРАРНИМ БІЗНЕСОМ НА СУМУ ПОНАД $50 МЛН

Посилання на статтю

Український агрохолдинг AgroGloryTime оголосив про намір запровадити інвестиційний токен (AGTI), забезпечений майном та деривативами. Платформа DAO, яка дасть можливість голосувати всім власникам токенів, також входить до планів компанії на найближче майбутнє.
Оскільки попит на світовому ринку та ціни на продукти харчування зростають, AgroGloryTime прагне розширити свої виробничі потужності. Компанія володіє понад 2000 га землі поблизу угорського та румунського кордонів. Земельний актив був наданий у безстрокове користування. Оскільки він розташований в одному з найбільш родючих регіонів України в безпосередній близькості до великого транспортно-логістичного вузла, це слугує надійною гарантією збереження коштів інвесторів компанії.
З поточною продуктивністю в 1 000 тонн на рік і загальною капіталізацією в 50 мільйонів доларів США, компанія має намір збільшити виробничі потужності в чотири рази до 2024 року. Плани на середньострокову перспективу включають значне розширення інфраструктури, в тому числі запуск заводу з глибокої переробки сільськогосподарської сировини та модернізацію складських потужностей.
AGTI – рідний актив майбутнього AgroGloryTime DAO – є токеном, забезпеченим майном, з гарантованим річним відсотком понад 25% від початкової ціни. Таким чином, AGTI слугує привабливою довгостроковою інвестицією, гарантуючи при цьому пасивний дохід своїм власникам. AgroGloryTime також зобов’язується миттєво обміняти 100 000 AGTI на 0,01% акцій компанії.
Заохочуємо приєднатися до проекту на етапі попереднього продажу, коли ціна AGTI буде на 66% нижчою, ніж під час публічного продажу. На першому етапі ціна становить $0,03, в порівнянні з пізнішою ціною в $0,05. Очікуючи подальшого зростання ціни токена, керівництво AgroGloryTime має намір розмістити свій актив на декількох біржах вищого рівня, з більш детальною інформацією про це буде оголошено ближче до дати запуску токена.
Коли ми звернулися за коментарем, Дар’я Новгородкіна, член Наглядової ради AgroGloryTime, підтвердила повну прихильність компанії до найвищих стандартів комплаєнсу та прозорості. Вона заявила:
“Токен AGTI розроблений як справедливий і прозорий інструмент для наших інвесторів, який не тільки забезпечує повернення інвестицій у майбутньому, але й приносить їм гарантований дохід, що виплачується, починаючи з першого кварталу. Враховуючи наше надзвичайно вигідне розташування в безпосередній близькості до 450-мільйонного ринку ЄС, ми бачимо величезний потенціал для нашого проекту”.
Підписуйтесь на AgroGloryTime в Telegram, щоб бути в курсі останніх новин компанії та деталей майбутнього запуску токенів.

Про AgroGloryTime

AgroGloryTime – український агрохолдинг, що працює з 1946 року. Володіючи понад 2000 га землі, компанія вирощує та переробляє овочі та гриби для українського та міжнародного ринків.
AgroGloryTime (AGTI) є нативним токеном майбутніх DAO. AGTI забезпечений майном компанії і прив’язаний до реальних акцій компанії з розрахунку 100 000 AGTI за 0,01% акцій. Всі власники нативних токенів отримують додаткову перевагу у вигляді щорічних відсотків, що перевищують 25% від ціни AGTI на момент проведення IDO.