AGROGLORYTIME РОЗРОБИТЬ ГЛОБАЛЬНИЙ ГІБРИДНИЙ РОЗПОДІЛЕНИЙ ІНТЕЛЕКТ НА ОСНОВІ АГРО-ТОКЕНІВ

Посилання на статтю

Київ, Україна, 20 квітня 2023 р. (GLOBE NEWSWIRE) — AgroGloryTime, український сільськогосподарський холдинг, оприлюднив свої плани створити мережу AGTIntelligence Network (AGTInw), що підтримується криптовалютою. Майбутнє багатофункціональне рішення розподіленого інтелекту використовуватиме токен AGTI як одиницю обліку, що додасть додаткову цінність цифровому активу. AGTI — це процентний токен від AgroGloryTime, який підтримується реальними активами компанії. Завдяки додатковій корисності, доданій завдяки AGTIntelligence Network, AGTI отримає додаткову ліквідність і капіталізацію.

Власники токенів AGTI отримають доступ до переваг мережі AGTIntelligence через мобільний додаток AGTInw, який служитиме входом до глобальної обчислювальної мережі. Залежно від поставлених цілей, глобальний розподілений інтелект буде використовуватися для вирішення складних інтелектуальних завдань, таких як розподілені обчислення, децентралізоване навчання AI, управління великими даними та алгоритмізація, глибока аналітика та наука про дані. Крім того, AgroGloryTime Intelligence Network слугуватиме для введення та дешифрування даних, перекладу, побудови аналітичних звітів, зберігання та захисту інформації. Нарешті, AGTInw стане базовим рівнем для запуску децентралізованих програм (dApps) та інших продуктів рівня 2.

Випуск програми запланований на січень 2024 року.

Що також виділяє AGTInw серед існуючих розподілених інтелектуальних мереж, так це синергія між його елементами. Кожна нейронна одиниця складатиметься з користувача, який має доступ до мережі через свій мобільний пристрій, що відкриває новаторські можливості інтелекту, інтуїції та цілепокладання. Тому AGTInw буде ефективним у вирішенні завдань будь-якого рівня складності, від обробки наукових даних і прогнозування глобальних процесів до проведення високоточних обчислень, навчання нейронних мереж, а також обробки великих даних.

Усі розробники AGTInw отримають винагороду в токенах AGTI, тому всі, хто зацікавлений поділитися своїми ідеями щодо розвитку мережі AGTIntelligence, можуть приєднатися до офіційного чату: https://t.me/AgroGloryTimeCORE

Токен AGTI: його роль і фінансова модель

AGTI є власним активом майбутнього DAO AgroGloryTime, який підтримується реальними активами компанії. Діючи як юридична особа, AgroGloryTime розробила свою унікальну токенізацію в суворій відповідності до стандартів законодавства України, ЄС та США. На наступному кроці токен AGTI буде перевірено SEC США (за формою D).

Ціна AGTI прив’язана до прибутку компанії AgroGloryTime, який розподіляється з власниками токенів відповідно до кількості токенів, якими вони володіють. Дохід розподіляється раз на квартал у USDT. Завдяки добре продуманій токеноміці AGTI захищена від серйозного демпінгу чи будь-якої турбулентності за допомогою реальних земельних активів та інфраструктури вартістю 50 мільйонів доларів, які контролюються компанією. При цьому кожен токен конвертується в реальні акції «Закарпатського саду», який є головним підприємством компанії AgroGloryTime.

Практичний приклад прибутковості AGTI також доступний за адресою https://techbullion.com/tokenizing-real-business-with-property-backed-assets-agroglorytime-case-study/

Запуск мережі AGTIntelligence розширить корисність AGTI, тому очікується, що попит на токени зросте. Через обмежену максимальну пропозицію AGTI, яка відображається в смарт-контракті активу, це потенційно може призвести до подальшого зростання ціни AGTI. Додатковий прибуток від продажу токенів буде використано для розвитку бізнесу AgroGloryTime, що означає збільшення капіталізації компанії. Оскільки прибутковість AGTI пов’язана з прибутком компанії, це також призведе до додаткових бонусів, виплачених власникам.

Виконавчий директор AgroGloryTime Дар’я Новгородкіна під час звернення за коментарем тепло привітала інвесторів та Ai-розробників і висловила впевненість в успіху курсу розробки AgroGloryTime.

«Ми з радістю даруємо кожному можливість піднятися на борт високотехнологічного поїзда, який уже ось-ось відправиться. Ви можете взяти участь у процесі розробки разом із командою AgroGloryTime та нашою швидкозростаючою спільнотою або просто інвестувати в AGTI – перший сільськогосподарський актив, забезпечений нерухомістю та доходом. У будь-якому випадку, ви не застрягнете в минулому серед швидко мінливого технологічного ландшафту», – заявила вона.

Про AgroGloryTime

AgroGloryTime – український агрохолдинг, який працює з 1946 року. Володіючи понад 2000 га землі, компанія вирощує та переробляє овочі та гриби як для українського, так і для міжнародного ринку.

Офіційний сайт: https://sevlushfoods.com/en/

Офіційний чат (англ.): https://t.me/AgroGloryTimeEN

Офіційний чат (UA): https://t.me/AgroGloryTime_chat_ua

Чат розробників AGTInw: https://t.me/AgroGloryTimeCORE

КОНТАКТ: Дробишев Павло info-at-agroglorytime.io