ТОКЕНІЗАЦІЯ РЕАЛЬНОГО БІЗНЕСУ ЗА ДОПОМОГОЮ МАЙНОВИХ АКТИВІВ: КЕЙС AGROGLORYTIME

Посилання на статтю

Це тематичне дослідження адресовано тим, хто будує власну реальну бізнес-модель токенізації, а також тим, хто прийняв токени AGTI, зацікавленим у вивченні вартості такої покупки.

Усю додаткову інформацію ви можете знайти на сайті AgroGloryTime, а тут ми спробуємо пояснити суть нашого оригінального методу та переконати читача в його перспективності, проілюструвавши це на реальних прикладах нашого бізнесу.

Наш основний пріоритет щодо залучення фінансових ресурсів завжди зводився до прямих інвестицій. Нам не потрібні посередники як банки, які під низькі відсотки акумулюють величезні кошти фізичних осіб і, використовуючи різноманітні кредитні та заставні механізми, ставлять позичальника в глибоку залежність, пов’язану з ризиком втрати контролю над бізнесом.

Поява механізмів криптоінвестицій дозволила легко залучати кошти з усього світу. Однак для того, щоб проект був успішним, важливі сторони безпеки, законності та прибутковості. На сьогодні AgroGloryTime є піонером на ринку, який запропонував правильну модель токенізації, яка задовольняє вищевказаним умовам.

Тут ми не заглиблюємось у безпеку та легітимність методу – все це описано на нашому сайті. Юристи-міжнародники готують дозвільні документи для Комісії з цінних паперів і бірж – SEC USA (що підвищить привабливість AGTI для найбільшого крипторинку в світі). Проте, маючи в своєму розпорядженні думку наших юристів і консультантів проекту, ми впевнені, що суттєвих зауважень у них не буде.

Отже, давайте подивимося, як саме ми створили привабливу рентабельність інвестицій для інвестора в наш токен AGTI, з обґрунтуванням і яскравими прикладами.

Ключові цілі бізнесу

Фінансова віддача від вирощування овочів дуже висока, якщо працювати з рослинами професійно та інтенсивно, буквально вдень і вночі. Команда AgroGloryTime суворо дотримується високих стандартів виробничого процесу.

Як тільки ми взялися за токенізацію, ми поставили за мету розробити модель, яка відповідає наступним вимогам:

  1. Інвестиції та капіталізація компанії відбуваються поступово, шляхом консолідації існуючих та розвитку нових проектів, суворо дотримуючись принципів ROI та стійкості до різних факторів ризику.
  2. Чим раніше інвестор придбає токен, тим вигідніше для нього інвестиція.
  3. Незважаючи на те, що токен купується пізно або дуже пізно (тобто за високою або дуже високою ціною), інвестиція все одно залишається прибутковою (від 10% APY), і цей прибуток з часом зростає.

Зараз тепличний комплекс корпорації AgroGloryTime займає 12 соток (5 соток захищеного ґрунту та повна екологічна інфраструктура). Обсяг інвестицій становить близько 2 млн доларів. Річний прибуток також склав 2 мільйони доларів.

Але загалом у нас 5000 гектарів. Таким чином, для такого ж рівня капіталізації всього сайту потрібно близько 800 млн доларів. А річний заробіток, відповідно, також може скласти 800 мільйонів доларів. Але сільгосппідприємство з річним прибутком $800 млн має капіталізацію з коефіцієнтом 10-20. Враховуючи це, інвестувавши $800 млн (що буде дорівнювати 1600 монетним дворам токенів), ми отримаємо підприємство вартістю $8-16 млрд. Оскільки на той час запас наших токенів буде вичерпано, ми можемо націлитися на ціну токена $AGTI щонайменше в 8 доларів, що в 266 разів більше, ніж зараз.

Річний прибуток на токен, куплений після останнього монетного двору, становитиме $0,75*800000000: 1000000000 шт = $0,6, тобто при купівлі токена за $8 APY становитиме близько 7,5%. Для токенів, придбаних раніше, прибутковість буде вище, а для перших покупців – значно більше.

Ядро запропонованої моделі

До холдингу АГТ входять ТОВ «Севлушфудс» (тепличний проект і торгівля), ТОВ «АГТ замкові підвали» (грибники, переробка і зберігання) і ще кілька дочірніх компаній, що працюють на земельних ділянках компанії «Закарпатський сад». «Закарпатський сад» – головне підприємство холдингу AgroGloryTime, якому у безстроковому користуванні належить стратегічна ділянка землі площею понад 5000 акрів на кордоні України, Угорщини та Румунії.

Станом на липень 2022 року активи «Закарпатського Саду» оцінюють у понад 50 мільйонів доларів. Кінцева кількість акцій -160 мільйонів. Таким чином, ми створили 1 мільярд токенів $AGTI, щоб номінальна вартість токена (початкова ціна) складала 0,05 цента і відповідала стартовому капіталу підприємства, а 100 000 токенів легко конвертуються в 16 000 акцій. Максимальна пропозиція токена не збільшиться, тому зростання капіталізації компанії підштовхне вартість токена вгору.

Прибуток жетона

Власники токенів $AGTI ділять до 75% загального доходу AgroGloryTime. Компанія додатково захищає своїх перших інвесторів, гарантуючи мінімальну річну процентну ставку 25% і 40% протягом 2023 і 2024 років відповідно. Прибуток виплачуватиметься щокварталу в USDT або інших токенах за поточним курсом USD.

Наприклад, власник токенів X на початку звітного кварталу, при цьому токени Y були продані на початку звітного кварталу, отримує 0,75*X/Y прибутку AGT за звітний квартал.

Продуктивність моделі

Давайте спробуємо показати, як ця модель працює для користувачів $AGTI, які приєдналися до проекту під час перших монетних дворів. У таблиці показано деталі розподілу для п’яти інвесторів, оскільки кожен з них витратив 0,5 мільйона доларів на придбання токена $AGTI, враховуючи зростання ціни з кожним монетним двором.

Tokenizing

Ці інвестиції дорівнюють 2,5 мільйонам доларів, залучених компанією.

Повертаючись до середньої статистики за останні роки, ми можемо очікувати, що дохід компанії в третьому кварталі склав 2,2 мільйона доларів. За цей же період компанія продала близько 17,5 мільйонів токенів $AGTI. Таким чином, дохід на токен розраховується як ($2200000 * 75%): 17500000 = $0,094.

The table below shows the profitability of investments

Таблиця нижче показує прибутковість інвестицій
У таблиці нижче показано прибутковість інвестицій з огляду на отримані цифри.

Висновок

Ми вважаємо криптоінвестиції найсучаснішим і зручним інструментом для прямого залучення інвестицій. Правильних і перевірених моделей токенізації реального бізнесу поки що немає. Ми представляємо свою версію з впевненістю, що через два роки наш метод буде широко використовуватися на хвилі нашого успіху.

Слідкуйте за AgroGloryTime у соціальних мережах, щоб бути в курсі останніх оновлень.