ТОКЕНИ РОСТУ: КОЛИ СУЧАСНІ ІНВЕСТИЦІЇ В АГРОБІЗНЕС ПРИНОСЯТЬ ГАРАНТОВАНИЙ УСПІХ

Посилання на статтю

В агрономії є таке важливе поняття як точка росту. Це той осередок, вузловий пункт якісних змін, завдяки якому рослина росте та розвивається. А в економічному сенсі точки росту – це ті зони й напрямки випереджаючого розвитку, які рухають окремо взяту компанію та країну в цілому вперед. Для України, підприємців та громадян це напрочуд актуально. І агропромислова група AgroGloryTime – це яскравий наочний приклад такого розвитку. І не просто приклад, а реальна можливість долучитися до успішного прибуткового проекту світового рівня кожному із нас.


Не треба нікому пояснювати, наскільки ситуація в країні зараз складна. Війна, фінансово-економічна криза, зростаюча соціальна напруга – все це очевидно. Потрібно думати, як нам працювати в умовах таких нагальних викликів. І не просто працювати, а розвиватися. Що стосується підприємницького загалу, гостро стоїть питання диверсифікації ризиків, формування стійких ресурсних та грошових фондів, пошук нових ринків, зниження собівартості продукції та зростання її конкурентоспроможності. І максимально використання існуючого потенціалу при втіленні інноваційних моделей розвитку.

Через кризи до зірок

Українська агропромислова група AgroGloryTime – яскравий взірець поступального розвитку, попри всі виклики та кризи, на які так щедрі наші реалії. Коли підприємець Павло Дробишев придбав найбільший в Закарпатті радгосп-завод ім. Шевченка, підприємство було у кризовому стані – практично повністю зруйновано та розкрадено. Здавалося би, це марна трата грошей й часу за відсутності зримих перспектив.

Коньячна зірка вищого ґатунку

Та створене на його базі ВАТ АПГ «Закарпатський сад» відразу розпочало потужні інвестиції у розвиток. Оскільки в наявності були унікальні потужності для багаторічної витримки коньячних спиртів, було прийняте рішення, що побудова коньячного заводу дасть поштовх розвитку всього підприємства. І фактично новостворене підприємство стало одним із флагманів виноробної галузі світового рівня. Його візитною карткою стали як кращі традиційні технології, так і вивірені інноваційні рішення: іонізація коньячних спиртів, обробка холодом та теплом, фільтрація фосфоетилом целюлози тощо. І, як наслідок, досягнута неперевершена якість: неодноразово в «сліпих тестах» україн­ський коньяк перевершував за смаком та букетом славнозвісні Martell та Hennessy.

Дев’ятий вал фальсифікату

Й тут знову грянула криза – вже не для окремого підприємства, а для цілої виноробної галузі. З легкої руки тодішнього уряду, Україну захлиснув дев’ятий вал дешевих – неякісних та фальсифікованих – коньячних спиртів іноземного походження. Фактично, українське виробництво справжнього якісного коньяку було приречено. А лити фальсифікат – це не поважати ні себе, ні людей. І було прийняте вимушене рішення про зміну спеціалізації.

Закарпатська перлина агробізнесу

Природа зростання

Корпорація AGT зосередилась на виробництві овочів відкритого та закритого ґрунту — і вивела його на рівень кращих світових взірців. Звичайно, цьому сприяла і сама природа. Вулканічні ґрунти з їх особливим мінеральним складом дозволяють отримати ті ж помідори чудової якості з неперевершеним природним смаком — без зайвої хімізації. Але до того треба ще докласти руки й розум. ВАТ АПГ «Закарпатський сад» розвиває та плекає довершені технології в овочівництві. Сучасні елітні сорти та гібриди, системи живлення з використанням органіки (мулу, перегною з буйволиної ферми по сусідству), використання сучасних фульво-гумінових добрив з мікроелементами, ефективні та водночас м’які до культури методи контролю бур’янів, хвороб та шкідників – все це не благі наміри, а буденний робочий процес на овочевому виробництві під відкритим небом.

Овочевий бізнес ВАТ АПГ «Закарпатський сад» — високорентабельне втілення найкращих світових рішень в рослинницькій галузі

Тепличний бізнес світового рівня

У тепличному господарстві теж втілені найкращі світові рішення й тенденції. Перед їх будівництвом закарпатські фахівці ознайомилися з роботою провідних тепличних підприємств у Нідерландах, Німеччині, Ізраїлі – і запозичили, адаптували та впровадили передовий досвід на власній землі. І природний смак, чудові споживчі якості вирощених овочів вже оцінили не лише українські, а й вибагливі європейські гурмани.

Зараз AgroGloryTime – це передова агропромислова група, до складу якої входить головне підприємство ВАТ АПГ «Закарпатський сад», ТОВ «SEVLUSHFOODS» (тепличний проект та торгівля), ТОВ «AGT Castle Cellars» (вирощування грибів, переробка та зберігання), а також понад двадцять компаній та приватних підприємців, які працюють на землі та об’єктах нерухомості «Закарпатського саду» за різними проектами.

Стартова енергія

Наявність у вічному користуванні понад 2000 га земельних угідь з унікальними ґрунтово-кліматичними умовами, їх сприятливе географічне розташування (що має особливе значення в нинішніх умовах) – на кордоні з Угорщиною та Румунією – це те підґрунтя, яке дозволяє впевнено дивитися в майбутнє. Зважаючи на те, що ця земля в дбайливих руках, а досягнутий технологічний та інфраструктурний рівень дозволяє ставити й вирішувати найскладніші завдання. Побудований на прозорих засадах інноваційності, екологічності та органічності, стабільності та рентабельності бізнес має потрібний запас міцності та потенціал для розвитку.

Глобальна мета проекту – монетизація та капіталізація ділянки рівня $100 000 за гектар.

Прямий шлях до успіху

І що дуже важливо (особливо за нинішніх умов) AgroGloryTime розробили сучасний та надійний фінансовий механізм залучення прямих інвестицій (більш докладна інформація на сайті). З 2020 року приймаються грошові кошти та виплачується до 100% річних. Однак у компанії цей інструмент вважають дещо застарілим і планують поступово перевести його у криптовалютний формат. Власне, це світова тенденція: криптоінвестування вже набуло великої популярності в розвинутих економіках. Токенізація, тобто оцифровка з використанням технології блокчейну фізичних чи юридичних активів, відбувається прискореними темпами. Кожен із нас стикався з цим навіть на побутовому рівні, користуючись платіжною карткою. Адже фінансові установи, магазини тощо отримують не самі пластикові носії, а їх цифровий формат у вигляді своєрідного токена.

Токенізація на марші

А найбільш яскравий приклад токенізації — це NFT-токени. Обсяг цього ринку, де переважно токенізуються ті чи інші витвори мистецтва, вже сягав більше $1 млрд. У деяких сферах цей процес проходить випереджаючими темпами. Зокрема, за прогнозами британської компанії Moore Global, очікуваний обсяг токенізованого ринку нерухомості може становити $1,4 млрд в короткостроковій перспективі. Серед переваг використання токенів відзначають:

  • Безпеку та захищеність: токен неможливо підробити, зламати чи вкрасти.
  • Вигідність та ефективність: з токенізованими активами набагато простіше та швидше працювати, уникати чисельних бюрократичних процедур, витрат на користь банківсько-фінансових посередників тощо.
  • Доступність та гнучкість: укладати смарт-контракти можна, знаходячись де завгодно і коли вам зручно. Токенізація бізнесу дозволяє оперувати ним повністю або частинами для залучення інвестицій, обміну чи продажу. Також це відкриває ринок для інвесторів з невеликим капіталом.

На крок попереду

Популярна думка, що з часом традиційні форми роботи фондових ринків, бірж, фінансових структур тощо відійдуть в історію. Натомість, все більше операцій з акціями та цінними паперами, ф’ючерсів на поставку нафти чи зерна будуть відбуватися в токенізованому форматі. Складові його поширення й успіху досить прості – забезпеченість, легальність і рентабельність такого залучення грошових коштів. Але не завжди це просто досягти в тій чи іншій конкретній сфері. Фахівці підкреслюють, що саме AgroGloryTime – перші у світі, хто запропонував відповідну вищеназваним умовам модель токенізації для агробізнесу. Недарма девіз компанії – завжди бути на крок попереду.

У власності AgroGloryTime найбільша приватна компактна ділянка на кордоні з Європейським Союзом. Це найбільш безпечне в час воєнних ризиків, стратегічно важливе в плані логістики місце

Модель для агросектору

Реалізуючи інвестиційні плани з фіатними (традиційними) валютами, AgroGloryTime приступила до втілення програми криптофінансування. Для цього Павло Дробишев, свого часу знаний як математик міжнародного класу, та вчені з факультету кібернетики КНУ ім. Шевченка розробили унікальну методику токенізації реального бізнесу. Використання цифрового аналогу акції має низку переваг для AGT: відсутність формальностей бюрократичних обмежень, автоматизована виплата, менша сума входу, можливість залучення значної кількості інвесторів з усього світу. Донесення до світової інвестиційної спільноти досвіду стабільної та прибуткової роботи AgroGloryTime відкриває перспективи для участі великих міжнародних інвесторів в реалізації окремих масштабних проектів.

Реальне забезпечення активами

І, зрозуміло, ключовим фактором, який викликає інтерес інвесторів, стають очевидні переваги для них: висока рентабельність, забезпеченість криптоактивів реальним бізнесом, товаром, землею, нерухомістю. Існує декілька різновидів токенів. І токени від AGT фактично можна віднести до типу Security Token. З підприємницької точки зору, вони є найціннішими — такий цифровий аналог акції не залежить від коливання курсів криптовалют, оскільки він прив’язаний до матеріально втілених, реальних цінностей.

Місце сили для бізнесу

Реальною цінністю, особливо в існуючих умовах, є сама бізнес-локація. У вічній власності AgroGloryTime найбільша приватна компактна ділянка на кордоні з Європейським Союзом (2062 га). Це найбільш безпечне для бізнесу в час воєнних ризиків місце. Загалом, вектор підприємницької активності очевидно зміщується в західні регіони країни. Окрім того, ділянка, де успішно працює компанія – це стратегічно важливе місце з точки логістики: поля AGT безпосередньо прилягають до митної інфраструктури поста Хижа. Серед переваг бізнес-локації також:

  • Ідеальні для ведення овочівництва і садівництва родючі ґрунти вулканічного походження з унікальним мінеральним складом, сприятливий мікроклімат.
  • Унікальне скельне сховище під замком Нялаб площею 4 тис. кв. м з постійною температурою 12-14 °С. Це ідеальне місце для зберігання овочів та фруктів в газовому середовищі, вирощування грибів, яке практично не потребує витрат на енергоносії та електроенергію.

Попит в Україні та ЄС

В активах AgroGloryTime високорентабельний агробізнес по вирощуванню овочів — як у відкритому ґрунті, так і в тепличному комплексі. Наразі побудовано 20 теплиць та заплановано зростання їх кількості з можливістю вкладення інвестицій. Овочевий бізнес орієнтується на передові технологічні рішення, дотримання екологічних принципів виробництва та органічних стандартів. Високоякісна та доступна продукція отримала визнання у вітчизняних споживачів, користується попитом на українському ринку. І на ринку ЄС попит на огірки та помідори закарпатських виробників теж поступово зростає, а унікальні логістичні можливості роблять цей напрямок дуже перспективним та привабливим. «Після перемоги поряд з нами повністю відкритий європейський ринок, — наголошує СЕО AgroGloryTime Дар’я Новгородкіна. — Я нещодавно повернулася з Гамбургу, уклавши ряд перспективних контрактів на поставки нашої продукції. Європейці оцінили нашу якість!».

СЕО AgroGloryTime Дар’я Новгородкіна

Потенціал розвитку

Компанія має у своєму розпорядженні велику кількість промислових майданчиків, які планує використовувати для високотехнологічної глибокої переробки овочевої продукції. Загалом, в перспективних планах розвитку розширення спектру вирощуваних високомаржинальних культур та їх переробки. Враховуючи унікальне місцезнаходження та природу краю, пам’ятки культурно-історичної спадщини, є наміри щодо створення еко-парку та еко-поселення міжнародного рівня. Глобальна мета діяльності AGT на Закарпатті – монетизація та капіталізація на рівні $100 тис. за гектар. І компанія впевнено та поступально рухається в цьому напрямку, попри всі виклики та складнощі, з якими стикається бізнес в сучасних реаліях.

Нові горизонти інвестицій

Робота для грошей

Просто стежити за чужими успіхами та бути до них причетними – це дещо різні речі. Агропромислова група AgroGloryTime надає можливість долучитися до прибуткового бізнесу завдяки різним програмам інвестування. Гроші мають працювати. Загалом, у світі існує чимало способів цього досягти: від розміщення коштів на депозит, купівлі нерухомості та земельних ділянок до придбання акцій відомих компаній та криптовалют, гри на біржі, інвестування у хедж-фонди та венчурні проекти. На жаль, в наших умовах більшість варіантів або занадто ризиковані – нестабільність банківської системи, галопуюча інфляція тощо — або досить обтяжливі та не приносять достатнього доходу.

Сузір’я переваг

Одне із найкращих рішень – це прямі інвестиції в чесний, прозорий, принципово рентабельний за будь-яких умов бізнес. Вкладення в низку проектів AgroGloryTime (детальніше ознайомитися можна на сайті та на Телеграм каналі) забезпечить вам високу прибутковість за доброї надійності. Інвестування та капіталізація компанії здійснюється поступально, на основі укрупнення діючих та розвитку нових проектів з дотриманням принципів рентабельності вкладень та стійкості до різноманітних факторів ризику. А чіткий, прозорий механізм криптоінвестування відкриває ще більші можливості для успішної співпраці. Причому, інвестори мають надійні юридичні гарантії – згідно договору публічної оферти на продаж токенів, 100 000 токенів можна гарантовано обміняти на акції головного підприємства. Емісія токенів перевіряється та реєструється в Комісії з цінних паперів та бірж США.

Реально зростаючий прибуток

Серед очевидних переваг криптоінвестування з компанією AgroGloryTime наразі слід відзначити щоквартальну виплату прибутку компанії на кожен токен: перший рік – 25%, другий – 40% – це гарантований мінімум (від номінальної вартості токена). Далі гарантії з прибутковості токена знімаються, але очікується, щонайменше, 30-40%. Крім того, сам токен зі зростанням капіталізації компанії автоматично зростатиме в ціні – адже їх кількість не збільшуватиметься. Слід зауважити, що чим раніше інвестор купив токен – тим вигідніша для нього інвестиція. Та навіть якщо токен куплений пізніше (тобто за вищою ціною), інвестиція все одно залишається вигідною — від 10% APY (річної відсоткової дохідності). І ця вигода з поступальним розвитком компанії зростає. Так, на перспективу планується збільшення земельного фонду як в Україні, так і в ЄС та інших країнах з метою перетворення AGT на міжнародну корпорацію.

Точка росту для вас та країни

Вже сьогодні ви отримуєте можливість:

  • Зберегти гроші від інфляції, щоби вони працювали на ваш гарантований прибуток в прозорих та рентабельних, юридично усталених проектах, які реалізуються в безпечній бізнес-локації.
  • Зручним та безпечним чином вкласти гроші в реальний сектор, стратегічну галузь економіки України – сільське господарство, примножуючи власний добробут та розвиваючи країну.
  • Долучитися до впровадження провідної моделі токенізації для агробізнесу – рентабельного проекту світового рівня із залученням міжнародного капіталу, який відкриває нові сучасні горизонти для підприємницької діяльності.

Співпраця з AgroGloryTime – це та сама точка прикладення зусиль, ті токени росту, які забезпечують зримий та потужний ефект зростання вашого прибутку й добробуту. І працюють на поступальний розвиток нашої країни.